• Enter Your Title

Nasza kadra „Piłkarskie Przedszkole”

Jesteśmy dwójką przyjaciół, których drogi połączyły się na Warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Od dziecka obaj trenowaliśmy piłkę nożną i temu poświęciliśmy młodość oraz nasze dorosłe życie sprawdź jak ubrać dziecko na trening.

Na studiach, gdy zdobyliśmy odpowiednie kompetencje, przyszedł moment, w którym postanowiliśmy przekazywać dalej to, czego nauczyliśmy się przez te wszystkie lata treningów. Do tej pory realizowaliśmy się jako szkoleniowcy w klubach sportowych, edukując dzieci w wieku szkolnym. Chcąc krzewić ideę sportu wśród najmłodszych, postanowiliśmy zacząć od dzieci w wieku przedszkolnym, dla których zajęć sportowych jest zdecydowanie za mało, choć to właśnie w tym okresie aktywność fizyczna ma kluczowy wpływ na prawidłowy rozwój dziecka. Posiadając kierunkowe wykształcenie, wieloletnie doświadczenie zawodowe oraz odpowiednią bazę i sprzęt treningowy, stwarzamy dzieciom podstawy do ustawicznego rozwoju.

Nasza misja

Mamy świadomość jak ważnym aspektem prawidłowego rozwoju Państwa dzieci jest aktywność fizyczna i ogólna potrzeba ruchu kształtowana od najmłodszych lat. Powołaliśmy naszą Szkółkę „Piłkarskie Przedszkole„, aby promować wśród najmłodszych aktywny tryb spędzania wolnego czasu oraz zaszczepić u dzieci chęć uprawiania sportu przez całe życie. W dzieciństwie nasi nauczyciele i trenerzy z klubów piłkarskich zarazili nas miłością do sportu. Teraz my pragniemy przekazać naszą pasję kolejnym pokoleniom. Szkółka „Piłkarskie Przedszkole Włochy” powstała, aby wprowadzić dzieci w świat pełen sportowych wrażeń.

Naszą misją jest kształtowanie sprawności, rozwijanie umiejętności sportowych, a także integracja z rówieśnikami naszych młodych adeptów sportu. Celem nadrzędnym jest zapewnieniu każdemu maluchowi dobrej zabawy przy jednoczesnej dbałości o Jego bezpieczeństwo. Uśmiech dziecka jest dla Nas zawsze największą nagrodą.

Nasze zajęcia sportowe

Zajęcia trwają 45 minut i podzielone są na trzy części. Pierwsza z nich to gry i zabawy ruchowe, mające na celu rozwijanie koordynacji wzrokowo-ruchowej i innych zdolności motorycznych.  Druga część zajęć to ćwiczenia ukierunkowane  na naukę techniki piłkarskiej, a trzecia to mini gra, która budzi w dzieciach chęć zdrowej rywalizacji. Zajęcia są zróżnicowane, tak aby angażowały dzieci do wspólnych ćwiczeń i dostarczały im za każdym razem nowych, niezapomnianych przeżyć.